6. Vesnický život - Hager C.

signováno vlevo dole, autorský štítek na blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 74 cm, rámování: 93 x 122 cm

Konec dražby: 02.08.2021 20:15 SELČ

Zbývá: 6d 16h 7m 42s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč