Vesnický život - Hager C.

signováno vlevo dole, autorský štítek na blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 74 cm, rámování: 93 x 122 cm

Konec dražby: 02.08.2021 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč