60. Hradčany a Karlův most
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 57 cm, výška: 45 cm, rámování: 57 x 70 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč