60. Na lodích
ruční malba na hedvábí, zaskleno a rámováno
Šířka: 19 cm, výška: 27 cm, rámování: 34 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.10.2019 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč