60. Východní motivy
nesignováno, 2 kusy
Šířka: 30 cm, výška: 12 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 19:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč