168. Moře

Autor: Bedřich Ženíšek
(1872 Plzeň - 1930 Mnichovo Hradiště)

signováno vpravo dole, prohnutý karton, paspartováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 27,5 cm cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 41,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 31.07.2018 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč