1. Na lovu
Autor: Matthäus Merian
(1593 Švýcarsko - 1650 Německo)
signováno v kameni vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: mědirytina na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 29 x 36,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2018 18:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč