1. Na lovu

Autor: Matthäus Merian
(1593 Švýcarsko - 1650 Německo)

signováno v kameni vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: mědirytina na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 29 x 36,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2018 18:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč