61. Břízy u tůňky
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1953
Šířka: 71 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč