61. Konvolut kreseb
nesignováno, konvolut - 2 kusy
Šířka: 20 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč