5. Omša

Autor: Vincent Hložník
(1919 Svederník - 1997 Bratislava)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 35/200, zaskleno, přímý dar od V. Hložníka poslední majitelce
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1970
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x57 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč