89. Pařížské střechy
Autor: Jaroslava Zabloudilová Solovjevová
(1926 Praha - 2013)
signováno vpravo dole, dar autorky poslednímu majiteli
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 23,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 23,5 x 28 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč