62. Zátiší
Autor: Jan Brychta
(1928 Mladá Boleslav - 2013 Londýn)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 56,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 48 x 62 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč