8. Šašek

Autor: Jan Brychta
(1928 Mladá Boleslav - 2013 Londýn)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 35,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 13.12.2018 18:12

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč