151. Král
Autor: Radek Pilař
(1931 Písek - 1993 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akryl, materiál: karton, datace: 1979
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 20 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč