Pán a zvíře

Autor: Radek Pilař
(1931 Písek - 1993 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 48/50
Technika: litografie na kartonu, datace: 1979
Šířka: 14 cm, výška: 14 cm, rámování: 26,5 x 24,5 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:07

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč