108. Plachost
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Technika: tempera
Šířka: 13 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 43 x 27,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 06.12.2021 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč