108. Plachost

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Technika: tempera
Šířka: 13 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 43 x 27,5 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 19:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč