115. Rozjímání nad Chopinem
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
papír, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 47 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč