12. Cestování po mestě
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 36,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč