17. Tvář ženy
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 44 x 33 cm
Konec dražby: 19.06.2019 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč