66. Hlava

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zasklenoa rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 33 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč