68. Ulice městečka
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 44 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 100 Kč