75. Kompozice
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, pochází z pozůstalosti autora, rámováno
Šířka: 32,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 52 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč