85. Mužská hlava

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1969
Šířka: 15,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 25,5 x 22,5 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:54 SELČ

Zbývá: 0d 5h 24m 58s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč