9. V davu
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 36 cm
Konec dražby: 05.03.2019 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč