1422. Sen o létě
Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 31 cm, výška: 42 cm, rámování: 61,5 x 48,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč