Osobní přání

Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)

osobní dar autorky režisérce Janě Michajlové
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1986
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 30 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč