Vzpomínka na léto

Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)

Signováno a datováno vpravo dole. Číslováno 85/130 Zaskleno a paspartováno.
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 24 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 48,5 x 40,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč