Květiny

Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)

signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1986
Šířka: 12 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 25 cm

Konec dražby: 12.12.2018 22:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč