Modré stromy nebe

Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 45 cm

Konec dražby: 12.12.2018 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč