99. Sen o létě
Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 31 cm, výška: 42 cm, rámování: 61,5 x 48,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč