238. Honzík

Autor: Karel Chaba
(1925 Sedlec-Prčice - 2009 Praha)

signováno a datováno tužkou vlevo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1982
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 29,5 cm

Konec dražby: 12.12.2018 22:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč