Letní zahrada

Autor: Karel Chaba
(1925 Sedlec-Prčice - 2009 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 37 cm, rámování: 49 x 39 cm

Konec dražby: 18.06.2019 20:50

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč