93. Špejchárek

Autor: Karel Chaba
(1925 Sedlec-Prčice - 2009 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno 147/200, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1983
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 44 cm

Konec dražby: 18.06.2019 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč