Cínový korbel na pivo s víčkem

Na víčku značeno, signováno, datováno
Výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč