62. Cínový korbel na pivo s víčkem
Na víčku značeno, signováno, datováno
Výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč