62. Donatello
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč