Giacomo Casanova

Autor: Karel Vysušil
(1926 Trmice - 2014 Praha)

signováno tužkou uprostřed dole, číslováno 32/100
Technika: lept na kartonu, materiál: karton
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 22.06.2022 19:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč