62. Na ulici
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 19:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč