253. Krajina po žních

Autor: Vladimír Tesař
(1924 Praha - 2008 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1982
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 25 x 28 cm

Konec dražby: 12.12.2018 22:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč