U hřbitova

Autor: Milan Albich
(1925 Krupina - 2000 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno sololit, datace: 1997
Šířka: 20 cm, výška: 16 cm, rámování: 22,5 x 26,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč