33. Květina
Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)
signováno uprostřed dole v tisku, paspartováno, zaskleno
Technika: ocelorytina
Šířka: 7 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 26 x 22 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč