5. Portrét ženy
Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 41/200
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 24 x 20,5 cm
Konec dražby: 12.12.2018 18:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč