Les Halles

Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)

Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 100/200, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 31 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 31,5 x 43,5 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč