75. Portrét ženy

Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 41/200
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 24 x 20,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč