149. Pod sněhem

Autor: Antonín Balcar
(1900 Vídeň - ?)

signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 22 x 29,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:58 SELČ

Zbývá: 10d 13h 55m 8s

Vyvolávací cena: 500 Kč