68. Pod sněhem
Autor: Antonín Balcar
(1900 Vídeň - ?)
signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 22 x 29,5 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč