63. A.P. 1913
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1913
Šířka: 47,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 47,5 x 62,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč