63. Chaloupka - Zimní Chalupy
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 39 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 50 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:49 SELČ
Dosažená cena: 1 910 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (11)
částka | příhoz |