63. Chaloupka - Zimní Chalupy

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 39 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 50 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:49 SELČ

Dosažená cena: 1 910 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (11)

částkapříhoz
1 910 Kč18.5.2021 20:44:11 (limit 18.5.2021 20:41:15)
1 901 Kč18.5.2021 20:44:11
1 601 Kč18.5.2021 20:41:15 (limit 18.5.2021 20:41:15)
1 301 Kč18.5.2021 20:40:08
1 010 Kč18.5.2021 20:40:08 (limit 18.5.2021 19:10:11)
1 001 Kč18.5.2021 19:29:11 (limit 18.5.2021 19:10:11)
801 Kč18.5.2021 19:29:11
601 Kč18.5.2021 19:10:04
401 Kč18.5.2021 18:13:25
201 Kč12.5.2021 15:57:29
1 Kč7.4.2021 22:04:04