63. Komoda
dýhovaná čtyřšuplíková komoda z období biedermeyeru s kováním
Datace: 19. století
Šířka: 131 cm, výška: 101 cm, hloubka: 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč