35. Abstraktní krajina

Autor: Marie Králová
(1957 Pardubice)

signováno tužkou vpravo dole
Technika: lept na kartonu, materiál: karton
Šířka: 59 cm, výška: 41 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 10.12.2020 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč